Skip to Content

У Тлумачі відзначили 100-річчя проголошення ЗУНР

100 років тому назад, 1 листопада 1918 року, було проголошено Західноукраїнську Народну Республіку, яка увійшла в історію як героїчна сторінка у боротьбі українського народу за незалежність, вільний демократичний розвиток шляхом національної свободи і державної незалежності.

У цей день у Народному домі м.Тлумача пройшли урочистості за участю керівництва райдержадміністрації і районної ради, Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, представників структурних підрозділів РДА і районних служб, духовенства та громадськості. Учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

Вшановуючи пам'ять про видатну подію в історії української державності в залі районного Народного дому звучали патріотичні та стрілецькі пісні.

Опісля урочистостей, під супровід духового оркестру, всі учасники дійства пройшли спільною ходою до пам’ятника Івану Макуху для покладання квітів.

В рамках заходу, на фасаді будівлі Тлумацької міської ради ОТГ, відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки команданту Товмацької повітової військової команди Володимиру Клодницькому, українському державному і військовому діячу, доктору політичних наук, православному священику співредактору «Альманаху Станиславівської землі».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.