Skip to Content

Пізнай свою професію

Днями в Будзинській гімназії Олешанської ОТГ відбувся профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Пізнай свою професію», організований Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, у якому взяли участь 40 дітей. Такий захід на теренах ОТГ проводиться вже втретє.

Мета заходу — дати можливість кожній дитині спробувати себе в представлених професіях.

Для участі в даному заході діти спочатку реєструвалися і отримували запрошення на свою першу « роботу». За виконану роботу юним «працівникам» нараховувалась зарплатня в «гривниках», за які гімназисти купували різні смаколики у «Солодкій крамниці».

Під час заходу діти мали можливість отримати певні практичні навички роботи, які характерні представленим професіям. За столами з професією «поліцейський», «пожежник», «військовий» діти із задоволенням «працювали», приміряючи спецодяг та використовуючи спецзасоби праці. Окрім названих професій діти ще мали можливість спробувати себе у професіях таких професіях як «лікар», «бібліотекар», «візажист», «вітражник», «в’язальник», «вишивальниця». Загалом було представлено 12 професій.

Дитяча гра у майбутню професію дала можливість дітям на годину відчути себе дорослими.

Заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Василь Кебрин висловив подяку усім хто долучився до проведення даного заходу: дирекції школи, вчителям, учням, роботодавцям, представникам професій.

Найактивніші учні отримали подарунки.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.