Skip to Content

Міні-ярмарок вакансій на замовлення ДП ВО "Карпати"

Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості минулого тижня на замовлення ДП ВО "Карпати" було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій, метою якого є надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць, сприяння прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.

Розпочав захід заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Василь Кебрин , який представив присутнім безробітним представника ДП ВО «Карпати» Наталію Воробйову, яка за допомогою слайдової презентації презентувала дане підприємство, поінформувала безробітних громадян про вакантні посади за професіями в’язальник схемних джгутів, кабелів та шнурів, розказала про характер, режим та особливості роботи, умови праці та розмір заробітної плати, ознайомила присутніх з перспективами розвитку організації та соціальним забезпеченням працівників.

Під час міні-ярмарку вакансій безробітні громадяни спілкувалися з представником роботодавця, яка детально розповіла про професійні характеристики кандидатів на вільні робочі місця.

Значна частина безробітних громадян, які взяли участь у даному заході, виявили бажання безпосередньо побувати на виробничих місцях даного підприємства та особисто побачити виробничий процес. Була досягнута домовленість щодо участі безробітних громадян, які перебувають на обліку з метою пошуку роботи у Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, у заході «День відкритих дверей виробництві» ДП ВО "Карпати", який відбудеться 30 жовтня 2018.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.