Skip to Content

Про скликання 21-ої сесії районної ради VIІ демократичного скликання

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від   25   жовтня 2018 р. №  216-р   
м. Тлумач

Про скликання двадцять першої сесії
районної ради VIІ демократичного скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати двадцять першу сесію районної ради VІІ демократичного скликання 08 листопада 2018 року о 10:00 год. в приміщенні великої зали засідань адміністративного будинку з порядком денним:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.
2. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
3.
Про затвердження Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області» у новій редакції.
4.
Про встановлення розміру плати за перебування дітей в дошкільних навчальних закладах та навчально-виховних комплексах району.
5. Про Цільову програму протипожежного захисту районних закладів освіти, охорони здоров’я, культури та соціального захисту на 2018-2021 роки.
6. Про затвердження тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.
7. Про затвердження нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення на території Ісаківської сільської ради.
8. Різне.

2. На двадцять першу сесію районної ради запросити голову райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату, керівників управлінь і відділів райдержадміністрації, міського, селищного, сільських голів, керівників районних служб, підприємств та установ, політичних і громадських організацій, представників засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                                        Василь ДвоякХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.