Skip to Content

Відбувся семінар з роботодавцями та керівниками органів місцевого самоврядування району

У сучасних умовах роботодавці для служби зайнятості є найважливішим партнером у реалізації державної політики зайнятості, адже від них реально залежить доля людей, які знаходяться в пошуках роботи, а служба зайнятості як надійний партнер та посередник спроможна зорієнтувати шукачів роботи у їхніх запитах. А тому, від налагодження постійних ділових стосунків та закріплення привабливого для роботодавців іміджу, залежить авторитет, роль і місце служби зайнятості на ринку праці та ефективність розв’язання проблеми зайнятості населення. Для цього фахівці Тлумацької районної філії Івано – Франківського обласного центру зайнятості відвідують роботодавців та вивчають перспективи розвитку їхніх підприємств, проводять різноманітні заходи для роботодавців.

Так, 3 жовтня цього року у приміщенні Тлумацької районної філії відбувся семінар з роботодавцями та керівниками органів місцевого самоврядування району. В роботі заходу взяли участь заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Микола Присяжнюк, голова ради роботодавців при районній філії Василь Паньків.

Метою цього заходу було максимальне поєднання інтересів роботодавців та шукачів роботи, легалізація найманої праці.

Директор філії Михайло Богович проінформував присутніх про стан ринку праці в районі, пріоритетні завдання в діяльності служби зайнятості, послуги, які надає служба зайнятості. Значну увагу він приділив питанням стимулювання діяльності роботодавців, спрямованої на створення нових робочих місць шляхом щомісячної компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Головний спеціаліст відділу праці управління соціального захисту районної держадміністрації Михайло Мазур накреслив основні завдання по виконанню розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 №649-р. «Про заходи, спрямовані на детінізацію у сфері зайнятості населення». Акцентував увагу на актуальних питаннях, які останнім часом найчастіше виникають у ході практичного застосування нормативно – правових актів у сфері трудового законодавства, дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Семінар пройшов у форматі діалогу та відкритої дискусії. На завершення заходу всім учасникам було надано роздатковий матеріал з обговорюваних питань.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.