Skip to Content

Відбулася зустріч фахівців Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з головами місцевих рад

Нещодавно відбулася чергова зустріч фахівців Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з керівниками органів місцевого самоврядування на базі Обертинської селищної ради, в якій взяли участь директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Оксана Слободян, селищний голова Віктор Хамут та сільські голови сіл Пужники Михайло Кушнір, Яківка Василь Загрійчук та Хотимир Дмитро Капуляк.

Також у зустрічі взяв участь депутат Івано-Франківської обласної ради Богдан Станіславський.

Директор районної філії Михайло Богович ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці, з послугами які надає служба зайнятості, закцентував увагу на організації громадських робіт та на проведенні професійного навчання безробітних громадян, а також їх стажування безпосередньо на виробництві.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Слободян детально зупинилась на питаннях видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Також учасники зустрічі обговорили розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018р. № 649 “Про заходи спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення“.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.