Skip to Content

У Олешеві освятили Хресну дорогу

У неділю, 30 вересня, в селі Олешів відбулась непересічна для місцевої громади подія - освячення двох каплиць та Хресної дороги.

На запрошення настоятеля храму митрофорного протоієрея Івана Тимчука чин освячення здійснили Митрополит Галицький Андрій та вікарний єпископ Івано-Франківської єпархії УАПЦ Павло.

Участь у такому визначному дійстві взяли заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк, Народний депутат України, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності Михайло Довбенко, мешканці Олешева та навколишніх сіл.

Хресну дорогу олешівці вирішили будувати разом, усім селом. Спорудження, відтвореного у стаціях голгофського шляху Ісуса Христа та каплички на місцевому пагорбі тривало майже рік. Кожна стація – це високий хрест із закріпленим на ньому образом, на якому зображені муки нашого Спасителя, які Він терпів на шляху на Голгофу. Вздовж дороги – декоративні ліхтарі. Уночі вони створюють неймовірної краси видовище, тому й назвали гору «Світла».

Це місце стало справжнім духовним центром та окрасою Олешева, а ще вічним нагадуванням про те, якою ціною наш Спаситель відкупив наші гріхи, минулі, сучасні і навіть майбутні.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.