Skip to Content

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

У середу, 26 вересня, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Головував на засіданні заступник голови постійної комісії Володимир Пеник.

На засіданні були присутні члени постійної комісії, а також голова районної ради Василь Двояк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк та заступник начальника фінансового управління РДА Наталія Барило.

На порядку денному засідання комісії були розглянуті питання: про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про внесення змін до кошторису управління соціального захисту райдержадміністрації та заходів програм, виконавцями яких це управління виступає. Також було враховано рішення Івано-Франківської обласної ради, відповідно до якого Тлумацькому району виділено кошти на капітальні видатки. У зв'язку з цим внесено відповідні зміни до районного бюджету.

Розгляд звернень окремих відділів та управлінь відкладено до наступного засідання постійної комісії, яке буде проводитися у жовтні місяці.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.