Skip to Content

Делегація із Тлумаччини побувала на фестивалі «Свято файних мрій»

У неділю, 23 вересня, у селі Калагарівка Гусятинського району, Тернопільської області відбувся сімейний фестиваль «Свято файних мрій», який організував Агрохолдинг «МРІЯ». На фестиваль завітали заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Степан Марків, сільські голови села Палагичі Ігор Петрук та села Олешів Михайло Кузів.

На фестивалі були організовані різні локації – зона хенд-мейд виробів, майстер-класів, польової кухні, великий ярмарок меду, різноманітні конкурси, дегустації. Особливу увагу надали організатори облаштуванню дитячої зони – це батут, стінка для скелелазіння. Завершилось свято запальним концертом під пісні якого розважалися місцеві жителі та гості фестивалю. Організатори "Свята файних мрій" обіцяють зробити фестиваль традиційним і запрошувати на нього гостей з усіх областей України.

Також у ході візиту на Тернопільщину, делегація із Тлумаччини зустрілась із генеральним директором Агрохолдингу «МРІЯ» Саймоном Чернявським, під час якої обговорено плани подальної співпраці, адже у Тлумацькому районі Агрохолдинг«Мрія» орендує землі, на яких вирощує зернові та технічні культури.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.