Skip to Content

Відбулись засідання комісій районної ради

У середу, 12 вересня, проведено засідання постійної комісії районної ради з питань управління майном та комунальними підприємствами під головуванням голови постійної комісії Михайла Боговича.

У засіданні взяли участь члени постійної комісії, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, головний лікар Тлумацької ЦРЛ Іван Бойчук, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько.

На засіданні комісії розглядалися питання укладання та продовження договорів оренди нерухомого майна за адресою: м. Тлумач, вул. Винниченка, 84, а також звернення виконавчого комітету Тлумацької ОТГ.

Опісля відбулося засідання районної комісії з організації обласних конкурсів, які проводяться у рамках Програми розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки та забезпечення участі територіальних громад району в цих конкурсах, яка переможцем районного етапу сьомого обласного конкурсу «Громада кращого довкілля» визнала Обертинську селищну раду, а переможцем районного етапу сьомого обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада» (етнокультурний регіон Покуття) визнала Палагицьку сільську раду.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.