Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 10 вересня, під керівництвом заступника голови районної ради Василя Гнатюка та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з керівником апарату Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, питання початку навчального процесу у шкільних закладах району та забезпечення шкільними підручниками і меблями, питання підготовки до участі представників Тлумаччини у фестивалі «Покутські джерела», про підготовку до опалювального сезону 2018-2019 років, про передачу приміщення інфекційного відділення ЦРЛ в оренду Тлумацькому райвійськкомату, підготовку до посіву озимих культур, про виплату заробітних плат, питання медицини та соціального захисту. Окрім цього присутніми було розглянуто інші нагальні питання життєдіяльності району.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.