Skip to Content

Проведено робочу зустріч з інвестором

У п’ятницю, 7 вересня, голова районної ради Василь Двояк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк провели робочу зустріч з генеральним директором компанії «Сен-Гобен Будівельна продукція Україна» Кирилом Песенковим та його радником Романом Міськевичем.

Під час зустрічі говорили про перспективи розробки родовища гіпсу на території району, технологічні процеси видобутку сировини, налагодження транспортного сполучення, можливості підвищення якості готової продукції, збільшення виробничих потужностей заводу та підтримки інших галузей народного господарства. Потім всі учасники робочої зустрічі відвідали навчально-виховний комплекс у селі Грушка, на території якого ведеться будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Треба зазначити, що компанія «Сен-Гобен Будівельна продукція Україна» є одним із найбільших платників податків у районі, займає активну позицію у меценатській діяльності та забезпечує підтримку соціальних проектів на Тлумаччині, одним з яких є і зазначений спортивний майданчик.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.