Skip to Content

Заступник голови районної ради Василь Гнатюк взяв участь у семінарі з енергоефективності та енергозбереження

Заступник голови районної ради Василь Гнатюк взяв участь у семінарі з енергоефективності та енергозбереження, який проведено 06 вересня у великій залі засідань Тлумацької районної ради. Організаторами Програми семінару «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді» було представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Лілія Гричулевич, програмний директор ГО «Енергійна країна», а також місцеві органи влади.

В заході також взяли участь: керівник апарату райдержадміністрації А.Мозиль, секретар міської ради І.Денькович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів І.Мандар, в.о.старост сіл ОТГ, спеціалісти облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, керівники закладів комунальної форми власності, головні інженери закладів комунальної форми власності, депутати місцевих, районної, обласної рад.

Завданням семінару було поінформувати присутніх про приклади впровадження енергоефективних заходів та налагодити комплексний підхід до енергоефективності: допомогти розробити та впровадити місцеві програми фінансування, принципи енергоменеджменту,- допомогти у впровадженні діючих інструментів, які надає держава («теплі» кредити, використання Фонду енергоефективності),- залучити недержавні кошти та технічну допомогу.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.