Skip to Content

Районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю продовжує успішно фунціонувати

З січня 2013 року в селищі Обертин функціонує районний центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Кожного року тут проходять реабілітацію понад 20 дітей. Для покращення їхнього здоров’я дбають масажисти, вчитель лікувальної фізкультури, лікар–педіатр. Діти мають змогу поспілкуватися з психологом, правильно артикулювати звуки та розвивати мовлення з допомогою логопеда. Працівники центру на чолі з директором Дмитром Бойчуком намагаються створити для дітей доброзичливу атмосферу, подарувати для них часточку свого тепла та милосердя. Звеселяють життя дітей з особливими потребами різноманітні свята.

Велику допомогу центр отримав від Народних депутатів України Володимира Шкварилюка та Михайла Довбенка. Вони посприяли у виділенні коштів для створення соляної та сенсорної кімнат. У вирішенні багатьох проблем допомагають голова районної ради Василь Двояк та селищний голова Обертина Віктор Хамут.

Не залишаються осторонь таких дітей і мешканці селища, зокрема ті, які живуть та працюють за межами України. З особливою вдячністю директор і працівники центру згадують священика православної церкви з американського міста Філадельфія отця Богдана Згобу. Завдяки йому центр неодноразово отримував гуманітарну допомогу - басейн, DVD, комп’ютер, канцелярські товари, одяг, іграшки. А нещодавно отець Богдан зустрівся з працівниками та дітьми і у спільній молитві просив здоров’я для дітей з особливими потребами.

Директор і працівники центру сподіваються і вірять, що все це піде на користь хворим дітям. Адже чужої біди не буває!Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.