Skip to Content

Розширена нарада з міським, селищним та сільськими головами

У п’ятницю, 27 липня, у великій залі адміністративного будинку проведено нараду з питань реформування галузі охорони здоров’я району. Головували на цій нараді голова районної ради Василь Двояк та перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк. Участь у нараді взяли головний лікар Тлумацької ЦРЛ Іван Бойчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Овчарчин, селищний голова селища Обертин та сільські голови сіл, які ще не увійшли до складу жодної об’єднаної територіальної громади.

Крім цього участь у нараді взяли заступники головного лікаря Тлумацької ЦРЛ Михайло Коцюруба та Марія Заїка, заступник міського голови Ігор Мандар, головний лікар Тлумацького центру первинної медичної допомоги Оксана Мельник, член постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, духовності та захисту прав громадян Петро Сулима, медичні працівники, які є депутатами районної та міської рад – Іван Ціник, Богдан Пліс, Михайло Ткачук, Богдан Марчук, Віталій Маланчук та лікарі з лікувальних закладів району.

На нараді було розглянуто і детально обговорено шляхи реформування первинної ланки охорони здоров’я як у районі, так і в об’єднаних територіальних громадах. Особливу увагу було звернуто на прискорення темпів проведення реформ.

За підсумками наради селищному та сільським головам дано доручення провести відповідну роботу у громадах і протягом тижня подати свої пропозиції щодо розглянутих питань.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 6 гостей.