Skip to Content

Проведено зустріч з керівництвом птахофабрики ТОВ«УПГ-ІНВЕСТ»

У середу, 18 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк та заступник голови районної ради Василь Гнатюк провели робочу зустріч з директором птахофабрики ТОВ «УПГ Інвест» Валерієм Остапкевичем. У нараді також взяли участь в.о.начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Михайло Олійник та сільський голова с.Гарасимів Василь Колинецький.

Під час зустрічі обговорювалися питання сплати податків та надання фінансової допомоги на соціальний розвиток села, де орендуються тваринницькі приміщення для вирощування індиків.

Слід зазначити, що ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» бере свій початок з 2002 року, коли на теренах Чернівецької області було відбудовано птахофабрику та вперше в Україні почалося професійне вирощування індиків та виготовлення високоякісного індичого м’яса під торговою маркою «СЯЙВІР». З початку створення підприємство невпинно розвивається. Сьогодні ТОВ «УПГ-ІНВЕСТ» - це декілька виробничих комплексів загальною площею близько 60000 м², сучасний забійний цех з високоякісним надійним обладнанням, устаткування для охолодження та миттєвого заморожування м’яса. Потужність виробництва сягає 12000 т м’яса в рік.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.