Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 16 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, в.о керівника апарату Ігорем Гондюком, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради розглядались питання охорони здоров’я, проведення літніх сільськогосподарських робіт у районі, відзначення 74-ї річниці визволення м.Тлумача та Тлумацького району від нацистських загарбників, перерахунку пенсій, подання електронної звітності. Окрім цього присутніми було обговорено і інші нагальні питання життєдіяльності району.

Також були підведені підсумки за попередній тиждень та окреслено ряд заходів, які заплановані на поточний робочий тиждень.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.