Skip to Content

Професіографічна екскурсія на підприємство «Штерн-Агро»

Багаторічна співпраця Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості з підприємством ТзОВ «Штерн-Агро» спрямована на забезпечення кадрових потреб агрофірми та працевлаштування громадян на вакантні робочі місця.

9 липня Тлумацькою районною філією Івано-Франківського центру зайнятості була організована та проведена професіографічна екскурсія для безробітних в ТзОВ «Штерн-Агро». Мета проведення даного заходу – ознайомлення безробітних із специфікою роботи агрофірми, її матеріально-технічною базою, умовами та оплатою праці.

ТзОВ «Штерн-Агро» є одним з найуспішніших підприємств Тлумаччини в сфері виробництва с/г продукції. Сьогодні на 6,5 тис. га у Тлумацькому районі Івано-Франківської області сіють зернові, ріпак, кукурудзу, соняшник врожайність яких нерідко перевищує середні показники по регіону.

У збудованому прямо посеред поля біля с. Грушка двоповерховому офісі екскурсантів привітно зустрів директор цього господарства Ігор Гордійчук, який дав посвячення в історію та розкрив живі подробиці робочих буднів «Штерн-Агро». Ігор Гордійчук розповів, що на агрофірмі застосовують тільки оригінальні засоби захисту рослин та мінеральні добрива. Того самого принципу дотримуються у відношенні до запчастин – купляють тільки оригінальні, бо це дуже серйозні складові, які повинні довго та надійно служити. Сьогодні у господарстві «Штерн-Агро» є в наявності 9 тракторів «Джон Дір», 5 комбайнів «Клас», 7 КамАЗів, солідна грунтообробна техніка.

Чисельність працюючих складає 49 осіб. У найближчих планах керівництва — придбати ще кілька одиниць імпортної техніки. Адже тракторів та комбайнів багато не буває, оскільки навесні та восени, аби зберегти вологу, для аграріїв важливо не втратити жодного дня. Безробітні отримали змістовну і корисну інформацію про важливість професій в сфері сільськогосподарського виробництва, про основні вимоги до представників даних професій, рівень заробітної плати та перспективи працевлаштування.

Фахівець з профорієнтації Ніна Барчук висловила подяку керівництву ТзОВ «Штерн-Агро» за цікаво проведену екскурсію. Практика показує, що проведення професіографічних екскурсій дає позитивний результат. Нагадаємо, що з початку року відбулося 7 професіографічних екскурсій у яких взяли участь 73 безробітних.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.