Skip to Content

Престижність військової служби за контрактом

Військова служба за контрактом – це один з варіантів зайнятості особи. Сьогодні, як ніколи, це питання є досить актуальним.

Минулого тижня в приміщенні Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, вкотре відбувся семінар «З орієнтації на Службу в Збройних Силах України». На початку семінару, з вступним словом до безробітних звернулася фахівець з профорієнтації Ніна Барчук яка ознайомила присутніх з ринком праці регіону та перспективами працевлаштування.

В заході взяли участь представники 80-ї десантно-штурмової бригади третього окремого батальйону м. Чернівці старшина Сергій Байдюк та заступника командира бойової машини, оператор-навідник Володимир Боднар з 108-го гірсько-штурмового батальйону,які ознайомили присутніх з перевагами проходження служби за контрактом в Збройних сил України, розповіли про перспективу контрактної служби, про грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників та інше.

Під час заходу старшина Сергій Володимирович проінформував присутніх про потребу у посадах на військову службу за контрактом в різних військових частинах України, про грошове забезпечення, про права та обов’язки військовослужбовця за контрактом: про вимоги щодо зарахування на військову службу, про строки укладання договорів, про право на освіту.

Нагадуємо що з початку року Тлумацькою районною філією проведено сім семінарів з орієнтації на службу в Збройних Силах України у яких взяли участь 84 учасникаХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.