Skip to Content

Відбулась нарада щодо продовження будівництва берегоукріплювальних споруд на річці Дустрів

У вівторок, 3 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови райдержадміністрації Володимира Габурака відбулася нарада щодо продовження будівництва берегоукріплювальних споруд на річці Дустрів на території міста Тлумач.

На нараді були також присутні заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк, голова ОТГ Роман Круховський, начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури РДА Роман Качур та начальник відділу будівництва РДА Ярослав Атаманюк.

Присутніми були розглянуті та обговорені технічні умови проведення будівництва, дата початку робіт, фінансування та інші робочі питання. Варто зазначити, що фінансування робіт проводиться із обласного екологічного фонду, з якого у районах області фінансують розчищення русел рік та берегоукріплення, будівництво очисних споруд та каналізації для шкіл, дитсадків, інтернатів, будинків культури тощо, а також придбання техніки й обладнання для збирання та вивезення відходів.

За підсумками наради було узгоджено попередню дату початку робіт, а саме у липні місяці цього року буде розпочато укріплення берега бетонними плитами та здійснюватиметься розчистка русла річки довжиною 2,9 кілометрів.

Насамкінець очільники району дали ряд доручень відповідальним особам.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.