Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 2 липня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Володимира Габурака відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, міським головою Тлумацької ОТГ Романом Круховським, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради розглядалися питання: ліквідації наслідків стихійного лиха та підняття рівня води у річці Дністер, яке відбулось внаслідок випадання великої кількості опадів 29-30 червня цього року, проведення літніх сільськогосподарських робіт у районі, виконання програми «Доступні ліки», проведення інвентаризації земель у районі, перерахунку пенсій та ремонту доріг місцевого значення тощо.

Також були підведені підсумки за попередній тиждень та окреслено ряд заходів, які заплановані на поточний робочий тиждень.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.