Skip to Content

В Олеші відбувся семінар на тему: «Особливості працевлаштування молоді»

Молодь – це не тільки рушійна сила на ринку праці, але й одна з найбільш вразливих категорій незайнятого населення. Її працевлаштування не є простим, а тому вимагає особливої уваги. Успішне працевлаштування, особливо на першому робочому місці, створює фундамент для дальшого становлення особистості та професійного зростання.

Забезпечення задовільного рівня зайнятості молоді на сьогодні виступає одним із пріоритетних завдань розвитку держави. Адже саме молодь є найактивнішою частиною працездатного населення.

В рамках співпраці з Олешанською об’єднаною територіальною громадою Тлумацькою районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості минулого тижня був проведений виїзний захід в с. Олеша, а саме семінар на тему: «Особливості працевлаштування молоді».

Метою семінару було ознайомлення учасників заходу про покликання молоді і формування майбутнього Української держави, її розбудови та зміцнення.

На заході обговорювались можливості працевлаштування молоді віком до 35 років, формування у них позитивної мотивації до пошуку роботи, визначення власних професійних цілей.

Фахівець з профорієнтації Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Ніна Барчук ознайомила молодь зі станом ринку праці в районі, з послугами служби зайнятості, з варіантами працевлаштування і шляхами реалізації професійної кар’єри, вимогами роботодавців до претендентів.

А Світлана Атаманюк фахівець з профорієнтації розповіла учасникам семінару, що через несвоєчасне влаштування на роботу безробітні молоді люди втрачають свої професійні навички та кваліфікацію, що ще більше ускладнює процес ефективного пошуку роботи. Безробіття впливає на фізичне та психологічне здоров’я молодих людей. Учасникам заходу було запропоновано пройти тестування.

На завершення заходу фахівці центру зайнятості побажали молодим людям знайти таку роботу, яка б приносила моральне та матеріальне задоволення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.