Skip to Content

Держслужбовці відзначили своє професійне свято

Наприкінці червня, традиційно в Україні відзначається – День державної служби. З цієї нагоди, у четвер 21 червня, у великій залі адміністративного будинку органів влади відбулися урочисті збори, на яких було присутнє керівництво райдержадміністрації, районної ради, працівники апарату Тлумацької райдержадміністрації, структурних підрозділів і районних служб.

Вітали присутніх у залі голова райдержадміністрації Володимир Габурак, голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк та керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Відкрив урочистості керівник апарату РДА Андрій Мозиль, який розповів про історію та становлення в Україні державної служби, адже саме цього року святкують її 100-річчя. Голова райдержадміністрації Володимир Габурак, у своєму виступі зазначив, що на державних службовців покладається не тільки виконання безпосередніх посадових обов’язків, а й завдання бути єднальним ланцюгом між владою і людьми. Також він побажав натхнення на нові трудові звершення, міцного здоров’я, родинного затишку, добра, благополуччя, щедрої долі та оптимізму.

За багаторічну сумлінну працю в органах державної влади, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята – Дня державної служби кращим державним службовцям вручено Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації, грамоти голів районної державної адміністрації і районної ради, дипломи переможців І-го туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.