Skip to Content

Відбулось засідання комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників

Масове вивільнення персоналу – одне з найбільш складних наслідків економічного та технічного розвитку суспільства. Разом з тим, основний тягар, при цьому явищі, падає безпосередньо на осіб, які підлягають звільненню. Щоб запобігти цьому державною службою зайнятості проводяться з роботодавцями та з працівниками, яких передбачається звільнити, різноманітні роз’яснювальні та профінформаційні заходи.

У разі, коли масове вивільнення працівників спричинить різке зростання безробіття на відповідній території, розпорядженням місцевих райдержадміністрацій утворюються спеціальні комісії для вжиття заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

Так, 19 червня під головуванням першого заступника голови Тлумацької райдержадміністрації Миколи Присяжнюка відбулося засідання такої комісії, де директор Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, який є членом даної комісії, поінформував членів комісії про майбутнє масове вивільнення працівників з Тлумацької спеціалізованої школи-інтернату та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тлумацького району, а також довів до їхнього відома інформацію про наявність вільних робочих місць та вакантних посад, які є на ринку праці.

Комісія заслухала інформації директора школи-інтернату Руслана Хімейчука та заступника директора територіального центру Марії Гузій про вжиті ними заходи щодо зменшення чисельності вивільнюваних працівників та обговорила майбутнє працевлаштування тих працівників, які дійсно будуть вивільнені.

В процесі обговорення та внесених пропозицій вдалося значною мірою унеможливити масове вивільнення працівників з цих установ.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.