Skip to Content

Районним центром зайнятості проведено семінар для вивільнюваних працівників

Вивільнення працівників - це припинення трудових правовідносин з працівниками за ініціативою власника або уповноваженого ним органу в разі змін в організації виробництва і праці в тому числі при ліквідації, реалізації або профілюванні підприємства, установи, організації, скорочені чисельності штату працівників. З таким неприємним словом як «звільнення», хоч раз у житті стикалася кожна людина. Насправді, не все так сумно. Втрата роботи це не трагедія, а початок нового життя, який відкриває перед вами багато можливостей самореалізації. Головне - це ваше відношення та готовність до змін .

Працівниками державної служби зайнятості проводяться профінформаційні заходи на тему «Семінар для вивільнюваних працівників» З такою метою спеціалістами Тлумацької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості 18 червня було проведено профінформаційний семінар для працівників Тлумацької спеціалізованої школи-інтернат щодо яких заплановане масове вивільнення у зв’язку з скороченням чисельності працівників. Фахівець з профорієнтації Ніна Барчук та провідний інспектор з розслідування страхових випадків Надія Пристайко проінформували присутніх щодо їх прав та можливостей, які висвітлюються нормами чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Ознайомили з комплексом послуг, які надає державна служба зайнятості,серед яких: підбір роботи,можливість професійного навчання або перенавчання, сприяння у підприємницькій діяльності, залучення до самостійності. Учасникам семінару наголосили,що звертаючись за допомогою в працевлаштуванні до фахівців служби зайнятості,гарантовано отримуєш всебічну психологічну та професійну допомогу. Також присутніх проінформували щодо тенденцій та потреб на ринку праці, якому не вистачає фахівців робітничих та технічних спеціальностей.

Семінар пройшов у формі діалогу, під час якого вивільнювані працівники активно ставили запитання, які стосувалися деталей набуття статусу безробітної особи, можливості перенавчання та започаткування власної бізнес–справи.

Після завершення заходу, директор Тлумацької спеціалізованої школи-інтернат Руслан Хімейчук та учасники семінару подякували спеціалістам Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за отриману інформацію.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.