Skip to Content

Відбулося засідання клубу на тему «Жінка на ринку праці»

Сьогодні для багатьох українських жінок кар’єра набуває важливого значення, адже, це можливість самореалізації, особистого зростання, можливість займатися улюбленою справою.

Служба зайнятості проводить значну роботу по реалізації державної гендерної політики щодо сприяння зайнятості жінок: допомагає в пошуку підходящої роботи, сприяє у навчанні новим професіям та спеціальностям, підвищенні кваліфікації, участі в оплачуваних громадських роботах, залучає до різноманітних заходів, семінарів, тренінгів та засідань клубів.

Фахівцями з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано - Франківського обласного центру зайнятості минулого тижня було проведено засідання клубу на тему «Жінка на ринку праці». Метою засідання клубу було надання допомоги жінкам у визначенні професійних планів та побудові стратегії пошуку роботи.

Фахівці з профорієнтації Ніна Барчук та Світлана Атаманюк розповіли про стан ринку праці в районі, роль жінки у суспільстві, а також особливості зайнятості жінок у сучасних умовах, ознайомили з актуальними вакансіями. Головний спеціаліст Івано-Франківського обласного центру з надання безоплатної правової допомоги Іванна Яніцька, яка була запрошена на засідання клубу, ознайомила присутніх з законодавчими аспектами жіночої зайнятості. Вона розповіла, що громадяни, які звертатимуться до центрів, будуть зорієнтовані куди йти та що робити, щоб вирішити своє питання по суті. А особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді та не має достатніх фінансових можливостей для його здійснення, матиме змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника-адвоката, який надаватиме свої послуги безплатно для клієнта.

Учасники заходу активно обговорювали почуту інформацію,адже вона на даний час актуальна, задавали запитання, стосовно тем, які їх цікавили.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.