Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 18 червня, під керівництвом заступника голови районної ради Василя Гнатюка та першого заступника голови РДА Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорювалися питання: про хід літніх сільськогосподарських робіт у районі, про оздоровлення дітей влітку 2018 року, про дистанційне обслуговування в бюджетних установах району, про проведення акції по збору коштів на обладнання для дітей з вадами зору, про проведення моніторингу дитячих садків щодо харчування дітей та про організацію роботи районної робочої групи з питань реалізації рішень спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства у частині мінімальної заробітної плати.

Також були підведені підсумки за попередній тиждень та окреслено ряд заходів, які заплановані на поточний робочий тиждень.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.