Skip to Content

У селі Будзин відбулись урочисті заходи приурочені до початку робіт будівництва навчального закладу

У неділю, 27 травня, народний депутат України Михайло Довбенко під час відвідин Тлумацького району прийняв участь у святкових заходах приурочених до початку робіт по будівництву нової школи у селі Будзин. В урочистостях також взяли участь голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк, голова Олешанської ОТГ Богдан Двояк, місцеві школярі, громадськість села, духовенство.

Церемонія закладення пам’ятної символічної капсули в стіну нових приміщень школи, приємні зустрічі, сонячна погода, співочі таланти, усмішки тих, хто зібрався на торжество - все це наповнило сьогоднішній святковий день в Будзині, даруючи чудовий та незабутній настрій!

Будзин – село на правому березі Дністра, існуюче приміщення школи побудоване у 1989 році на 100 учнівських місць. На сьогодні виникла гостра потреба у оновленні та розширенні, оскільки тут вже зараз навчається 180 учнів, а аналіз народжуваності у селі свідчить, що в наступні роки кількість школярів значно збільшиться.

Проектно-кошторисна документація на добудову Будзинської школи ще на 100 місць, включає нові навчальні класи, приміщення для дошкільної групи, спортивну та актову зали. За розрахунком загальна сума, необхідна для будівництва, становить 25 мільйонів гривень. Будівельні роботи фінансуються із державного бюджету.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.