Skip to Content

У День Героїв керівники району відвідали могили воїнів АТО, які загинули під час проведення антитерористичної операції

23 травня уся Україна відзначає День Героїв на спомин визначних українських державних діячів, що в різні роки загинули від рук московських окупантів, а саме: засновника ОУН, полковника Євгена Коновальця, голову директорії УНР Симона Петлюру та ідеолога українського націоналізму Миколу Міхновського.

У цей день українці згадують мільйони закатованих ворогами мучеників за Україну, знаних і незнаних борців та героїв: Січових Стрільців, вояків УПА, боївкарів ОУН, політв'язнів і репресованих комуністичним режимом.

День Героїв - це також пам'ять про «Небесну Сотню», тих хто загинув на Майдані за свободу України та тих хто сьогодні воює і гине на Сході України у війні із російськими терористами і сепаратистами.

Пам'ять про тих хто віддав своє життя за Україну надихатиме нові покоління до побудови сповна вільної та незалежної, національної держави.

У цей день керівництво району, а саме: голова районної ради Василь Двояк, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк, керівник апарату РДА Андрій Мозиль та військовий комісар Тлумацького райвіськомату Віталій Непеляк відвідали могили воїнів, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України.

Вони поклали квіти до могил та віддали гідну шану світлій пам’яті героїчним подвигам Андрія Фігурного у селі Надорожна, Віталія Козака у місті Тлумач та Михайла Погорєлова в селищі Обертин.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.