Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 21 травня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та першого заступника голови РДА Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

Під час наради обговорювалися питання: про організацію та проведення свята Дня останнього дзвоника у навчальних закладах району, про хід весняно-польових робіт, про заходи до Міжнародного Дня захисту дітей, про використання службового автотранспорту, про дистанційне обслуговування клієнтів та про внесення змін до Постанови КМУ «Про нарахування житлових субсидій».

Також були підведені підсумки за попередній тиждень та окреслено ряд заходів, які заплановані на поточний робочий тиждень.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.