Skip to Content

Відбулася чергова сесія районної ради

У четвер, 17 травня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася дев’ятнадцята сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

У її роботі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Присяжнюк.

На початку засідання за особисту мужність, відвагу виявлену під час захисту державного суверенітету України та з нагоди Дня героїв, районною Відзнакою «Гордість Тлумаччини» було нагороджено учасника антитерористичної операції, учасника бойових дій Ігоря Гайдейчука.

Під час сесії були розглянуті питання: про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, про затвердження статутів КП «Теплоцентр» та центральної бібліотечної системи у нових редакціях, про внесення доповнень до рішення Тлумацької районної ради від 12.01.2017р. № 186-10/17 «Про затвердження районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2017- 2020 роки», про внесення доповнень до рішення Тлумацької районної ради від 17.09.2015р. № 629-35/15 «Про Комплексну цільову соціальну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та підвищення рівня готовності аварійно-рятувальної служби Тлумацького району до дій за призначенням на 2016-2020 роки», цілий ряд рішень, які стосуються сфери роботи комунальних підприємств, майнові питання, в тому числі про проведення конкурсу на право оренди частини нежитлового приміщення, розташованого за адресою: м. Тлумач, вул.Кармелюка,10, загальною площею 46,6 кв.м., та інші.

Окрім того, були заслухані звіти директорів КП: «Тлумач-водоканал», охорони здоров’я «Центральна районна аптека №14», «Теплоцентр».

Також були прийняті звернення до Верховної Ради України щодо прийняття Антиолігархічного пакету докорінних перетворень та до Івано-Франківської обласної ради щодо збереження статусу Тлумацької школи-інтернату, як школи для дітей з особливими потребами.

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.