Skip to Content

Обговорено питання щодо організації та проведення фестивалю «Свято неба – 2018» у Тлумацькому районі

У вівторок, 15 травня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка та заступника голови районної ради Василя Гнатюка відбулась нарада з питань проведення у с.Ісаків та с.Одаїв відкриття сезону парапланеризму «Свято неба 2018».

У нараді взяли участь директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун, начальник відділу з питань організаційної та інформаційно-аналітичної роботи апарату райдержадміністрації Мар'яна Поліщук, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, сільський голова села Ісаків Михайло Мороз, представники Тлумацького відділення поліції Коломийського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області, Центральної районної лікарні та районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

Під час зустрічі Михайло Ковтун ознайомив присутніх з програмою заходу. Він зазначив, що 18-19 травня будуть проводитись змагання з парапланеризму, а 20 травня – всі інші розважальні заходи. Місце проведення фестивалю (Одаїв чи Ісаків) буде повідомлено пізніше, оскільки все залежить від погодних умов та напрямку вітру.

В свою чергу Микола Присяжнюк наголосив на важливості забезпечення охорони громадського порядку та медичного супроводу під час проведення заходів з відкриття сезону парапланеризму «Свято неба 2018».

Слід зазначити, що організатори фестивалю «Свято неба – 2018» мають на меті привернути більшу увагу до таких видів відпочинку, який дає можливість всім охочим спробувати «підкорити небо». Бо головне – бажання та любов до висоти і неба, що манить щоразу більше людей, які хочуть спробувати відірватися від землі та ширяти разом з птахами над повноводим Дністром.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.