Skip to Content

У Тлумачі вшанували подвиг українського народу у Другій світовій війні

8 та 9 травня вся Україна відзначає День пам’яті та примирення і 73-тю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Щоб вшанувати великий подвиг українського народу та його вагомий внесок в перемогу антигітлерівської коаліції, 8 травня, на Пам’ятне віче до пам’ятника «Воїну-визволителю» у місті Тлумачі прийшли голова районної ради Василь Двояк, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк, голова Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади Роман Круховський, представники ветеранських організацій, структурних підрозділів РДА та районних служб, громадськості, громадсько-політичних об’єднань, молоді.

Під час заходу, зі словами шани воїнам, що загинули за Україну звернувся до присутніх ветеран війни, представник районної ради ветеранів Ярослав Сав’юк. У своєму виступі він розповів про історію трагічних подій, що торкнулися нашого краю у часи Другої світової війни.

Хвилиною мовчання, покладанням квітів та свічок до підніжжя пам’ятника «Воїну-визволителю» учасники зібрання вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за українську землю.

Завершився захід поминальною панахидою за загиблими у роки Другої світової війни, яку відправили отці-декани міських храмів УГКЦ Павло Дутчак та УАПЦ Василь Стадник.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.