Skip to Content

Міні-ярмарок вакансій

Служба зайнятості - провідна установа соціального захисту населення від безробіття. Виходячи на якісно вищий рівень надання соціальних послуг, служба зайнятості використовує різні форми співпраці з роботодавцями. Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій.

З метою укомплектування кадрами підприємства ТОВ «Леоні Ваерінг», яке знаходиться в м. Коломия, та працевлаштування безробітних фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 26 квітня організовано та проведено захід «міні-ярмарок вакансій».

Даним роботодавцем була презентована одна з найбільших виробничих підприємств по виготовленню кабельних мереж для автомобілів світових брендів. Основними напрямками роботи є виробництво і кабелю для різних сфер індустрії ,виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості.

Розпочав захід директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, який наголосив, що головною метою даного заходу є максимальне поєднання інтересів роботодавця та незайнятого населення, та надання допомоги безробітним у підборі відповідної роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів.

Підприємство презентувало актуальні вакансії, а саме: монтер кабельного виробництва. Безробітні мали можливість отримати всю необхідну інформацію безпосередньо з першоджерел, ознайомитись з умовами праці на виробництві, оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку. Також було звернуто увагу, що підприємство забезпечує працівників соціальним пакетом, який включає в себе безкоштовне довезення, харчування та медичне страхування, а також надає можливість кар’єрного росту. Учасники заходу мали можливість переглянути відеоролик.

Всього в даному заході взяли участь 23 безробітних.

На завершення заходу безробітні підходили з індивідуальними запитаннями до роботодавця, також мали можливість заповнення анкет, отримання роздаткової друкованої інформації та отримували вичерпні відповіді.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.