Skip to Content

Керівники району зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні

У четвер, 26 квітня, в Івано-Франківській торгово-промисловій палаті відбулася зустріч місцевих підприємців із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон, в якій взяли участь голова районної ради Василь Двояк, голова районної державної адміністрації Володимир Габурак та генеральний директор ПП «Троянські гіпси» дочірньої компанії «Сен-Гобен будівельна продукція Україна» Кирил Песенков. Дана компанія здійснює свою діяльність на території Тлумацького району.

Пані Дюмон завітала до Івано-Франківська у зв’язку із закриттям фестивалю «Французька весна» в Україні.

Представники активного бізнесу говорили з послом стосовно перспектив інтеграції України в європейський бізнес, а також взаємного бізнес-розвитку України та Франції.

Володимир Габурак та Василь Двояк мали змогу поспілкуватися з Ізабель Дюмон стосовно діяльності ПП «Троянські Гіпси». Компанія з французькими інвестиціями «Сен Гобен» завершує роботи з будівництва дробильно-сортувального заводу у селі Хотимир. Там виробництво будівельних сумішей працюватиме на основі сировини із Троянського родовища гіпсу.

Сен-Гобен – міжнародна група компаній, світовий лідер у виробництві та продажу будівельних матеріалів та в інших промислових галузях. Штаб-квартира знаходиться в Парижі.

Пані посол запевнила, що Франція і Європа готові підтримувати український бізнес, однак допоки в Україні не сформувалася чітка структура, яка контролюватиме виконання поставлених завдань та реформ, ці зусилля будуть марними.

Голова комісії з питань європейської інтеграції, міжнародного співробітництва, інвестицій та розвитку туризму облради Ігор Дебенко подякував за участь у зустрічі європейських колег та представників активного бізнесу Прикарпаття.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.