Skip to Content

Пам'ятаємо


Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській атомній станції,постраждалі, вдови! Шановні земляки!

26 квітня 1986 року у пору цвітіння природи Україна побачила ще одну жахливу трагедію - Чорнобильську катастрофу. Її наслідки в мить змінили долі сотень тисяч людей, перетворили їхню землю на «зону відчуження». Найочевидніша і найболючіша, вона щоразу – ось уже 32 роки – ставить нас перед необхідністю знати правду про самих себе, аби жити далі і вибудовувати, наповнювати наше життя людською моральністю.

Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Багато жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим - своїм здоров’ям. Багато з них, на жаль, передчасно пішли з життя, практично всі хворіють і потребують належного медичного та соціального забезпечення.

Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства. Турбота про ліквідаторів, героїв – рятівників людства має згуртовувати суспільство, усі його політичні сили і належати до найважливіших загальнодержавних завдань.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване вашими зусиллями людство. Від душі бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.