Skip to Content

Відбувся міні-ярмарок вакансій

Серед форм співробітництва, які застосовуються службою зайнятості, є організація й проведення за участю представника роботодавця міні-ярмарок вакансій. Адже, для кожного керівника завжди є актуальним питання кадрового характеру.

З метою укомплектування кадрами підприємства ДП «Авангард-агро» ПАТ «Авангард»,яке знаходиться с.Загвіздя Тисменицького району, фахівцями Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості 24 квітня організовано та проведено захід «міні-ярмарок вакансій».

Розпочав захід директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, який ознайомив присутніх із ситуацією на місцевому ринку праці та наголосив, що служба зайнятості на сучасному етапі – це насамперед задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах на поточну та перспективну потребу. Адже, для кожного роботодавця завжди є актуальним питання кадрового характеру.

Представник даного підприємства інспектор з кадрів Тетяна Цуп"як, розказала присутнім про актуальні вакансії, а саме: птахівник, вантажник, оператор птахофабрик, укладальник-пакувальник.

Безробітні мали можливість ознайомитись з умовами праці на виробництвах, оплатою праці, тривалістю робочого часу і відпочинку. Також було звернуто увагу, що підприємство повертає кошти за проїзд до місця роботи та місця проживання . А також розглядається питання щодо можливості довезення робітників до місця роботи та місця проживання.

Значна частина безробітних громадян, які взяли участь в даних заходах виявили бажання безпосередньо побувати на виробничих місцях даного підприємства.

В даному заході взяли участь 29 безробітних громадян.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.