Skip to Content

У Нижнівському навчально-виховному комплексі проведено майстер-клас здорового способу життя

З метою виховання відповідального ставлення до свого здоров’я, інформування дітей та молоді про негативний вплив шкідливих звичок, формування у них якостей сильної особистості у Нижнівському навчально-виховному комплексі проведено майстер-клас здорового способу життя за участю українського богатиря, чемпіона України зі штовхання ядра, багаторазового рекордсмена України, силові досягнення якого з перетягування різноманітних великотоннажних транспортних засобів занесені до Книги рекордів України Назара Павліва.

Урок майстер-класу відкрили перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк, депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань захисту дитинства, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Дмитро Романишин та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Валерій Семків. Діти мали змогу переглянути у відеорежимірізні рекорди та досягнення Назара, а також побачити у його власному виконанні кілька силових номерів. Учасник багатьох телешоу без труднощів, тримаючи зубами арматуру, скручував її у спіраль, згинав величезні цвяхи, розривав грілку силою своїх легень та з легкістю розділив навпіл невеличкий за розміром, однак з великою кількістю сторінок, настінний календар. Також богатир показав, що на шпагат може сісти кожен, навіть людина вагою 130 кг.

Під час зустрічі зі школярами зверталася увага на питання профілактики тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин. «Нашою метою є показати всім, що потрібно займатись спортом, що це цікаво та здорово. Особливо прагнемо заохотити дітей та молодь, які повинні обирати правильний формат – здоровий спосіб життя. Хотів зробити наголос на тому, що можна досягнути своїх мрій, бажань, якщо дійсно багато тренуватись і працювати над собою». Також стронґмен провів з дітьми цікаві конкурси, зокрема, хлопці надували на швидкість повітряні кульки, а дівчатка скакали на скакалці. Найбільш витривалі та найбільш сильні отримали грамоти, медалі та маленькі призи від організаторів заходу, а навчально-виховний комплекс отримав від депутата районної ради Дмитра Романишина подарунок – пневматичну гвинтівку.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.