Skip to Content

Очільники району провели щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб

У понеділок, 16 квітня, під керівництвом голови районної ради Василя Двояка та голови районної державної адміністрації Володимира Габурака відбулася щотижнева нарада з заступником голови районної ради Василем Гнатюком, першим заступником голови РДА Миколою Присяжнюком, керівником апарату райдержадміністрації Андрієм Мозилем, начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

На початку наради Володимир Габурак представив присутнім нещодавно призначеного на посаду свого першого заступника Миколу Присяжнюка, а потім були обговорені питання: освіти, зокрема, забезпечення пальним шкільних автобусів, медицини, фінансів, стану виконавської дисципліни у роботі з документами та інші. Керівник апарату РДА Андрій Мозиль наголосив присутнім щодо необхідності своєчасного подання інформацій для розміщення на офіційному сайті РДА.

За результатами наради очільники району дали ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.