Skip to Content

У Делівському ліцеї провели профорієнтаційний інтерактивний захід «Пізнай свою професію»

Не пройшло і місяця з часу зустрічі директора Тлумацької районної філії Михайла Боговича з керівниками освітянських установ Олешанської об’єднаної територіальної громади, за участі її голови Богдана Двояка, як уже почали виконуватись домовленості по проведенню різноманітних профорієнтаційних заходів на теренах об’єднаної громади з учнівською молоддю.

Так, 12 квітня, в Делівському ліцеї був проведений профорієнтаційний інтерактивний захід на тему: «Пізнай свою професію»(Містечко професій) для учнів 6-8 класів.

Метою цього заходу було ознайомлення учнівської молоді із світом професій. Адже в житті завжди складно зробити правильний вибір, особливо, коли мова йде про вибір майбутньої професії. Від того, наскільки правильно обрати ту чи іншу професію, залежить подальше життя та її успішність. Вибір професій – це важливий крок у доросле життя. Робота і все , що з нею пов’язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе у світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше – не схибити. А для того щоб зорієнтуватися у світі професій працівники Тлумацької районної філії і проводять для учнівської молоді такі інтерактивні заходи.

На цьому заході були презентовані професії лікаря, медичної сестри, військового, поліцейського, візажиста, в’язальника, вишивальника, бібліотекаря, профконсультанта, продавця, вітражиста, оформлювача іграшок, ткача, дизайнера.

Учні мали можливість спробувати себе у чотирнадцяти професіях. Роботодавці проводили короткі майстер – класи, за виконану роботу учні отримували заробітну плату у «гривниках», згодом отоваривши їх у солодощі у «Солодкій крамничці», яка діяла тут за сприяння сільського голови Олешанської ОТГ Богдана Двояка також присутнього на заході. «Містечко професій» відвідали директор Тлумацької районної філії Михайло Богович, провідний фахівець з профорієнтації Івано – Франківського обласного центру зайнятості Тарас Бондаренко, директор ліцею Василь Ціник, в.о. старости с.Делева Павло Яворський.

На завершення директор Філії Михайло Богович подякував учасникам за участь в інтерактивному заході, а також були зроблені загальні фотографії всіх учасників цікавого дійства.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.