Skip to Content

Вітання


Шановні жителі Тлумаччини!

З нагоди світлого християнського свята – Воскресіння Христового, прийміть сердечні вітання та найкращі побажання!

Великдень - свято особливо шановане та величне. Й не тільки тому, що воно приходить з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, але й тому, що є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

У цей день ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією, дякуємо за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Тож нехай благодатна звістка про Воскресіння Сина Божого навідається в кожну душу та оселю, і не тільки словами, але справами любові та милосердя, щоб наші серця були наповнені нетлінною пасхальною радістю. Нехай Світло Воскресіння Христового надає силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

У торжестві Великоднього вітання бажаємо, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину воскрес!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.