Skip to Content

Керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій представив першого заступника голови Тлумацької районної державної адміністрації Миколу Присяжнюка

У вівторок, 3 квітня, у малій залі адмінбудинку органів влади району відбулось представлення першого заступника голови Тлумацької районної державної адміністрації. Ним, згідно розпорядження райдержадміністрації від 03.04.2018 року № 35-к призначено Присяжнюка Миколу Петровича.

У представленні взяли участь: голова районної ради Василь Двояк, та його заступник Василь Гнатюк, керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, голова райдержадміністрації Володимир Габурак, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів райдержадміністрації та працівники апарату РДА.

У своєму виступі керівник апарату облдержадміністрації окреслив першочергові завдання, які стоять перед Миколою Петровичем, а це спільно працювати над впровадження реформ, забезпечення благополуччя громадян району, вирішення нагальних проблем, а також Роман Григорович побажав йому успіхів та запевнив, що він може розраховувати на підтримку та співпрацю. Голова райдержадміністрації Володимир Габурак, у свою чергу, також привітав новопризначеного першого заступника, побажав йому успіхів у роботі, плідної співпраці на благо Тлумаччини та її мешканців.

Новопризначений перший заступник голови РДА Микола Присяжнюк подякував за теплі слова вітань, запевнив присутніх, що докладе усіх зусиль для плідної роботи, з метою подальшого зростання добробуту жителів району. Звертаючись до колег, висловив сподівання на дружню, конструктивну співпрацю з усіма управліннями, відділами та структурними підрозділами райдержадміністрації.

Довідково: Присяжнюк Микола Петрович народився 12 листопада 1961 року у місті Тлумачі, освіта вища, у 1990 році закінчив Кам'янець-Подільський сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-механік, кандидат сільськогосподарських наук. Трудова діяльність на державній службі складає понад 12 років.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.