Skip to Content

У місті Тлумачі відбулась Хресна Дорога

У неділю, 1 квітня, у Вербну неділю, у Тлумачі відбулася Хресна Дорога вулицями міста, що традиційно проходить у часі Великого посту. Тлумачани й гості міста пройшлися дорогою терпіння, страждань та смерті Ісуса Христа.

Хресна хода розпочалася від храму Пресвятої Трійці, пройшла вулицями І.Макуха, Т.Шевченка, Кн.Ольги та В.Винниченка. Молитовну ходу очолили декани Тлумацьких деканатів Української Греко-Католицької Церкви отець Павло Дутчак і Української Автокефальної Православної Церкви отець Василь Стадник та інші священнослужителі.

Впродовж Хресної ходи, на чотирнадцятьох молитовних зупинках відбувалися читання Святого Євангелія. Особливістю цьогорочної молитовної ходи стало те, що Від стації до стації дерев’яний хрест, що символізує нескорений дух українського народу, несли представники різних верств населення міста та району а саме: представники Тлумацької районної ради та районної державної адміністрації, Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади, представники молоді, соціальної сфери, галузі охорони здоров’я, Тлумацького районного військового комісаріату, сільськогосподарської та лісової галузі, представники фінансових та банківських установ, сфери торгівлі та підприємництва, громадської організації «Тлумацьке районне об'єднання воїнів АТО», учасники АТО Тлумацького району, депутати Тлумацької міської ради ОТГ та депутати районної ради, громадськість міста.

Незважаючи на сильний дощ, який тривав протягом молитовного ходу, духовенство та жителі міста, мали можливість розважати над терпіннями Спасителя, пережитими задля відкуплення всього людства, а також, єднаючись у молитві, просити у Господа миру і кращої долі нашій країні.

Це є великим прикладом для людей, щоб віднайти через страждання та хресну смерть Ісуса дорогу до свого серця, проаналізувати своє життя, побачити реальний стан своєї душі та приступити до покаяння, щоб гідно зустріти славне свято Воскресіння.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.