Skip to Content

Вітання


Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району!

Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності установ і організацій, лікарень, шкіл та дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від вашого професіоналізму і відповідальності.

Завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, відданості роботі до осель українців потрапляє тепло і вода, газ і світло.

З нагоди свята щиро бажаємо усім працівникам цієї сфери міцного здоров’я, добра, благополуччя, мирного неба над головою, оптимізму та віри в майбутнє! Нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу, а професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи будуть надалі вашими надійними порадниками в усіх добрих починаннях!


Шановні працівники податкової та митної справи Тлумацького району!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята!

Враховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави, 18-го березня в Україні встановлено Днем працівника податкової та митної справи України.

У цей день щиро вітаємо всіх, хто забезпечує обсяг надходжень платежів до бюджетів, сприяє зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Від вашої енергії та наполегливості значною мірою залежить вирішення важливих для країни питань соціально-економічного розвитку. Нехай ваш професіоналізм і надалі служить на благо Батьківщини, примножує здобутки українського народу на шляху побудови демократичної, заможної країни!

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього!

З повагою,

Голова районної ради                                                         Василь Двояк

Голова районної державної адміністрації                      Володимир ГабуракХто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.