Skip to Content

Проведено нараду з селищним та сільськими головами

У п’ятницю, 16 березня, за головування голів районної ради Василя Двояка та райдержадміністрації Володимира Габурака відбулась нарада із селищним та сільськими головами щодо вирішення актуальних питань життєдіяльності району. В зібранні взяв участь керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Розпочинаючи нараду Володимир Габурак розповів про результати робочої зустрічі з керівництвом обласної державної адміністрації щодо соціально-економічного розвитку Тлумаччини.

Крім цього, під кутом обговорення постало питання здійснення заходів з благоустрою та наведення чистоти і порядку на території району, зокрема, щодо проведення 24 березня всеукраїнської акції «За чисте довкілля» (згідно розпорядження обласної державної адміністрації від 13.03.2018 року №130 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»). Очільник району наголосив на приділенні особливої уваги організації прибирання узбіччя доріг загального користування та місцевого значення і прилеглих до них територій.

Під час зустрічі було акцентовано увагу сільських голів щодо початку проведення у населених пунктах району весняного призову на строкову військову службу. З інформацією щодо виконання запланованих показників виступив заступник військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Василь Шамотайло.

Керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль доповів присутнім, що з метою державної підтримки розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби, поліпшення її генетичного потенціалу та стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 7 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва».

Про питання щодо безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості говорив начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Пеник. Він зазначив, що незважаючи на всі труднощі та перешкоди, відділ освіти райдержадміністрації докладає зусилля для розв'язання даної проблеми.

З умовами проведення конкурсу ініціативи місцевих карпатських громад ознайомив очільників сільських рад головний спеціаліст з питань бюджетних програм відділу майна та бюджетних програм виконавчого апарату районної ради Ігор Скрипник.

За результатами наради голова райдержадміністрації дав доручення селищному та сільським головам щодо позитивного вирішення всіх піднятих на нараді питань.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.