Skip to Content

Відбулась нарада щодо розвитку туризму на Тлумаччині

У п’ятницю, 16 березня, керівник апарату РДА Андрій Мозиль та заступник голови районної ради Василь Гнатюк провели нараду щодо розвитку туризму в Тлумацькому районі у 2018 році. На нараді також були присутні директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» Михайло Ковтун та начальник відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Зоряна Баранська.

Андрій Мозиль, у ході зустрічі зазначив, що одним із пріоритетних завдань керівництва району у 2018 році є розвиток туристичної галузі у Тлумацькому районі. Заступник голови районної ради Василь Гнатюк ознайомив присутніх із умовами конкурсу оголошеного Івано-Франківською обласною радою.

Присутніми розглянуто та напрацьовано план заходів щодо розвитку туризму, озвучені заходи, які необхідно здійснити у цьому році, напрацьовано перелік інформаційної продукції, яку необхідно виготовити для покращення туристичного потенціалу, а також можливість створення окремого туристичного веб-сайту.

За підсумками зустрічі вирішено організувати у квітні цього року проведення благоустрою території берегової лінії ріки Дністер та розробити графік проведення виїздів Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості в населені пункти щодо створення сільських зелених садиб.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.