Skip to Content

У Тлумачі відзначили 204-ту річницю від дня народження Тараса Шевченка

Український народ, як і кожен народ світу, має свої святині. Однією з таких святинь, національною гордістю нашого народу є творчість Тараса Григоровича Шевченка. Він уперше заявив про себе як поета, видавши невелику збірку поезій, що мала назву "Кобзар", яка стала символічною і дала друге ім'я поетові.

У середу, 7 березня, у Народному Домі міста Тлумач відбулося літературно-мистецьке свято «Твої слова Тарасе, пророчі повсякчас», приурочене 204-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Завітали на літературне дійство керівництво району та міста, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб, громадських організацій, учнівська та студентська молодь, громадськість міста.

У виконанні окремих учасників районного відбіркового етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу читців імені Тараса Шевченка, лунали вірші поета та слова вдячності за великий спадок, залишений ним своїм нащадкам.

Також з нагоди 204-ої річниці від дня народження великого Сина українського народу Тараса Шевченка голова райдержадміністрації Володимир Габурак та заступник голови районної ради Василь Гнатюк вручили Кобзарі та грамоти голови районної державної адміністрації і голови районної ради переможцям щорічного районного конкурсу читців: Володарю Гран-прі - Левицькій Лілії студентці Івано-Франківського національного медичного університету, I місце - Мичкодан Марії - учениці 11-го класу Кутищенського НВК, Шевчук Христині - учениці 9-го класу Ісаківського навчально-виховного комплексу, II місце - Лесюк Софії - учениці 5-го класу Тлумацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Пеник Мар’яні - учениці 9-го класу Живачівського навчально-виховного комплексу, Терлецькій Христині - студентці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, III місце - Паньків Анні - учениці 3-го класу Антонівської загальноосвітньої школи І ступеня, Віхтюк Марії - учениці 5-го класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Родчин Тетяні - студентці медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету.

У залі лунали пісні у виконанні народного аматорського хору «Відродження» Тлумацького народного дому, тріо викладачів Тлумацької музичної школи у складі Т. Кривко, Т. Слободян та С. Козак та інших.

На знак вшанування пам’яті Кобзаря представники органів влади району та школярі поклали квіти до підніжжя його пам’ятника.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.