Skip to Content

Представники ОБСЄ відвідали Тлумаччину

У вівторок, 20 лютого, голова районної ради Василь Двояк та голова районної державної адміністрації Володимир Габурак зустрілись із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Івано-Франківській області Лешеком Коціком і Драганом Гаговичем.

В ході розмови із іноземними гостями вони обговорили ситуацію в районі стосовно загальної безпеки. Представники міжнародної організації цікавилися питаннями суспільної думки в аспектах створення та розвитку об’єднаних територіальних громад, соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб зі Сходу України, суспільно-політичної ситуації в районі.

Гостями відзначено важливість реформ з децентралізації та об’єднання територіальних громад. Вони вбачають в проведенні адміністративно-територіальної реформи шлях до розвитку та покращення якості життя українських громадян.

В свою чергу, Володимир Габурак надав спостерігачам вичерпну інформацію щодо процесів і принципів здійснення децентралізації в Тлумацькій міській та Олешанській сільській об’єднаних територіальних громадах. Він наголосив на перевагах створення та життєдіяльності самостійних, фінансово-спроможних територіальних громад.

Крім того, під час діалогу торкнулися теми суспільно-політичної та економічної ситуації району та інвестиційного клімату Тлумаччини. Також йшлося про хід реалізації адміністративної та медичної реформ у районі.

На завершення зустрічі очільники району подякували представникам місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі за таку важливу не тільки для України, а й для безпеки Європи місію, побажали плідної діяльності та світлих перспектив у нелегкій роботі, особливо в східних, тимчасово окупованих, областях України. Гості, в свою чергу, висловили вдячність головам райдержадміністрації та районної ради за відкритість у спілкуванні та змістовність наданої інформації.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.