Skip to Content

У Тлумачі вшанували Героїв Небесної Сотні

У вівторок, 20 лютого, в Народному Домі міста Тлумача відбувся вечір - реквієм приурочений Дню Героїв Небесної Сотні.

Згадати трагічні події, що відбулись під час Революції Гідності, та вшанувати загиблих борців за гідне життя українців прийшли представники районної та міської влади, духовенства, громадськості та молоді.

Чотири роки минуло з того часу, коли почалися масові вбивства мирних українців. Ті, хто зібралися на Майдані 30 листопада 2013 року, навіть не здогадувалися, що за кілька місяців тут відбуватимуться протистояння на Грушевського і трагічні події 18-20 лютого, що призвели до загибелі понад сотні людей, багатьох каліцтв, поламаних доль.

Присутні на вечорі пам'яті хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв, а учні місцевих закладів освіти поклали живі квіти до пам’ятника Борцям за волю України.

Віршами, прозою, піснями – трагічними і болісними та водночас величними – учасники дійства згадували буремні миттєвості Революції Гідності, а також війну за суверенну і єдину Україну.

Учасник подій на Майдані, учасник антитерористичної операції на Сході України, керівник Центру для учасників АТО та їх сімей "Бандерівський схрон" Ігор Чернецький поділився спогадами про ті трагічні події.

Тлумацькі декани-отці Василь Стадник (УАПЦ) та Павло Дутчак (УГКЦ) помолились за Героїв Небесної Сотні, а насамкінець вечора – реквієму, усі присутні у залі спільно виконали Держаний Гімн України.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.