Skip to Content

У селі Гавриляк відбулось свято духовних традицій «Запалімо Стрітенську Свічу»

15 лютого християни відзначають Стрітення Господнє - одне з 12 головних церковних свят. Стрітення — це зустріч людства в особі старця Симеона з Богом. Свято запроваджене на честь події, коли Божа Мати принесла Ісуса Христа до храму на сороковий день після народження, одночасно воно символізує зустріч Старого і Нового Завітів, а у народі це свято вважають часом зустрічі зими і літа. В цей день завершується цикл Новорічно-Різдвяних свят.

У селі Гавриляк відбулось свято духовних традицій «Запалімо Стрітенську Свічу», яке вже стало традиційним у нашому районі. Після освячення Стрітенських Свічок настоятель місцевого храму отець Олег поблагословив урочисте дійство. У заході взяли участь депутат обласної ради Богдан Станіславський, який привітав присутніх із святом Стрітення Господнього, сільський голова села Гавриляк Микола Місюра, начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько, сільські голови сіл Підвербці, Гарасимів, Жабокруки, які прибули на свято із своїми фольклорними колективами.

У мистецькій програмі виконувались колядки, щедрівки та духовні пісні. Завершилось свято духовних традицій спільною колядкою у виконанні всіх присутніх та молитвою за Україну. Начальник відділу культури райдержадміністрації Галина Петрунько у своєму виступі закликала любити той край де народились, свято берегти звичаї і традиції рідної землі, а сільський голова Микола Місюра подякував односельчанам та гостям за участь у святі з побажаннями здоров’я, щастя та миру на Землі.Хто на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.